przezroczystośćPRZEJRZYSTOŚĆ DZIAŁANIA
W FxGrow przejrzystość działania jest częścią naszej kultury. Jesteśmy świadomi jak niezwykle istotna jest możliwość cieszenia się pełną transparentnością na wszystkich poziomach handlu.
ZASADY UCZCIWEGO HANDLU
FxGrow wyświetla wszystkie indywidualne oferty (bid i offer) dostępnych dostawców płynności w jednym miejscu, udostępniając przejrzysty kanał cenowy każdemu bez żadnych wyjątków. Wszyscy Klienci korzystają z tych samych notowań cenowych niezależnie od wielkości rachunku i przyjmowanych strategii tradingowych.
PRZEJRZYSTE DANE HISTORYCZNE
Przejrzystość danych historycznych jest kluczowa w rozwijaniu strategii inwestycyjnych. FxGrow zapewnia dostęp do rzeczywistych notowań historycznych tak ważnych przy tworzeniu i testowaniu nowych systemów tradingowych, dając dostęp do notowań tickowych wysokiej jakości. Środowisko tego typu gwarantuje wysoką dokładność back-testów oraz wyklucza jakąkolwiek możliwośc manipulacji cenowych ze strony FxGrow.
PŁYNNOŚĆ
Przejrzystość w ujęciu płynności rynkowej jest niezbędna każdemu doświadczonemu uczestnikowi rynku, pokazując czy odpowiedni wolumen płynności jest dostępny w danym momencie. Model ECN oferowany przez FxGrow zapewnia bezpośredni podgląd płynności poprzez okno głębokości rynku.
PRZEJRZYSTOŚĆ RACHUNKÓW ZARZĄDZANYCH ZEWNĘTRZNIE
FxGrow zachowuje pełny poziom przejrzystości oraz zadowalający poziom kontroli kiedy klient przekazuje zarządzanie swoim rachunkiem zewnętrznemu menedżerowi. Podgląd rachunku pozwala śledzić wszystkie transakcje oraz wydajność naszych ekspertów w czasie rzeczywistym. Dodatkowym zabezpieczeniem jest możliwość ustawienia akceptowalnego poziomu ryzyka, który działa jak funkcja automatycznego stop lossa. Kiedy SL zostanie osiągnięty, wtedy konto jest automatycznie dezaktywowane.
NATYCHMIASTOWE RAPORTOWANIE
FxGrow zapewnia wgląd w czasie rzeczywistm w stan konta, equity i P&L, czy też możliwość generowania pełnych raportów odnośnie rachunku klienckiego. Wszystkie niezbędne informacje są dostepne w przyjaznej formie online w każdej chwili oferując generowanie raportów za zdefinifowany przez Klienta okres.

NAGRODY

POTRZEBUJESZ POMOCY?

chat LIVE CHAT

ŚLEDŹ NAS

facebook twitter linkedin google plus

OTWÓRZ KONTO

open demo account open live account
* HANDEL NA RYNKU FOREX I CFD JEST RYZYKOWNY
Error: Only up to 6 modules are supported in this layout. If you need more add your own layout.